Δευτέρα 28 Φεβρουαρίου 2011

ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΝΙΚΗ ΓΙΑ ΤΙΣ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Μία  ακόμα  νίκη, την  έβδομη  σε  οκτώ  αγώνες  στη  β' φάση, πέτυχε   η   ομάδα  μας  των  κορασίδων  απέναντι  στον  ΑΟ ΚΑΡΕΑ  με  3-1  σετ. Με  αρκετά  καλή  εμφάνιση  ιδίως  στον  επιθετικό  τομέα  τα  κορίτσια  επικράτησαν  εύκολα  στα  τρία  σετ  που  κέρδισαν  χαλαρώνοντας  όμως   στο  δεύτερο  δίνοντας  την  ευκαιρία  στον  αντίπαλο  να  το  κατακτήσει. Η  ομάδα  των  κορασίδων  έχει  ρεπό  την  επόμενη  βδομάδα  (καθαρά  δευτέρα)  και  συνεχίζει  τα  παιχνίδια  στις  12/3  με  αντίπαλο  τον  ΑΕΣΑΦ ΚΟΥΡΟ.
Με  αυτή  της  τη  νίκη  διατηρήθηκε  για  άλλη  μια  αγωνιστική  στην  πρώτη  θέση  της  βαθμολογίας.

τα σετ: 13-25, 25-20, 15-25, 15-25
Αγωνίστηκαν  οι: (Ντόκος) Παπαμιχαήλ, Λάσκαρη - Τρίγκα, Καρρόκη, Βασιλακοπούλου, Βασιλειάδη, Γουλανδρή, Καραβά (λίμπερο), Φωτιάδου, Κουφαλιώτη.