Παρασκευή 25 Φεβρουαρίου 2011

ΗΤΤΑ ΜΕ 3-0 ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΔΡΕΣ

Την  ήττα   με  3-0  σετ   γνώρισε  χθες  η  ομάδα  μας  των  Ανδρών  από  τον  ΑΟ  ΒΑΡΗΣ  πραγματοποιώντας  μία  από  τις  χειρότερες  φετινές  της  εμφανίσεις. Με  πολύ  εύκολο  σέρβις, πολύ  κακή  συνεργασία  μπλοκ - άμυνας  και  χαμηλά  ποσοστά  αποτελεσματικότητας  στην  επίθεση  η  ομάδα  μας  αν  και  έπαιρνε  μικρό  προβάδισμα  σε  όλα  τα  σετ  κατάφερνε  μετά  το  20  να  το  χάνει, μαζί  και  το  σετ. Ας  ελπίσουμε  αυτό  το  παιχνίδι  να  αποτελεί  απλά  μια  κακή  παρένθεση  και  η  ομάδα  μας  να  παρουσιαστεί  με  καλύτερο  πρόσωπο  στα  δύσκολα  παιχνίδια  που  ακολουθούν.
Αγωνίστηκαν  οι: (Μελετίου) Σβαρνιάς, Καραχάλιος, Σταυρόπουλος, Τριανταφυλλίδης, Καλογερόπουλος, Λιγνός, Σαραμαντάς (λίμπερο), Ζάρας, Χαττάρι, Ντόκος, Βαχαβιώλος.