Πέμπτη 24 Μαρτίου 2011

ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΣΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ...

Μία  εβδομάδα  ακόμα  θα  πρέπει  να  περιμένουμε  για  να  δούμε  αν  η  γυναικεία  ομάδα  θα  καταφέρει  να  ανέβει  κατηγορία  αφού  έχασε  χθες   στον  εντός  έδρας  αγώνα  από  την  Μαγκουφάνα  με  3-1 σετ. Η  ομάδα  μας  πάλεψε  σε  όλα  τα  σετ  και  έχασε  τον  αγώνα  στις  λεπτομέρειες  αν  και η  εμφάνιση  της  ήταν  κάτω  από  τα  στανταρ  της. Ελπίζουμε  τα  κορίτσια  μας  να  φυλάνε  το  καλό  τους  παιχνίδι  για  την  άλλη  βδομάδα  με  αντίπαλο  τη  ΒΑΡΗ  όπου  με  νίκη  με  οποιοδήποτε  σκορ  εξασφαλίζουν  την  άνοδό  τους. Για  άλλη  μια  φορά  συγκλονιστική  ήταν  η  παρουσία  του κόσμου  στο  γήπεδο. Τους  ευχαριστούμε  όλους και  τους  περιμένουμε  και  στον  τελευταίο  αγώνα  της  χρονιάς  στη  ΒΑΡΗ.
Συγχαρητήρια  στην  νεανική  ομάδα  της  Μαγκουφάνας  για  την  άνοδο  της.

Τα σετ: 22-25, 23-25, 25-14, 23-25.
Η ομάδα μας: (Λιγνός - Μελετίου) Παπαμιχαήλ, Λάσκαρη - Τρίγκα, Βασιλακοπούλου, Κούρτη, Κανελοπούλου Α., Αλεξίου, Κανελοπούλου Γ. (λίμπερο), Βασιλειάδη, Χατζηφώτη, Ντέτσικα, Χαττάρι.

Στον  άλλο  αγώνα  μπαράζ η ΒΑΡΗ επικράτησε  της  ΡΑΦΗΝΑΣ με  3-1 σετ, οπότε  η  βαθμολογία  διαμορφώνεται  ως  εξής: